INFORMACJE

PrzeglądyUważamy, że bezpieczeństwo na placu zabaw to podstawa, dlatego nasza firma nie tylko zajmuje się produkcją urządzeń zabawowych, ale także przeglądami i naprawami. Przeglądy placów zabaw przeprowadzają nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży placów zabaw oraz budowlanej. Podczas przeglądu kontroli poddany zostaje stan urządzeń zabawowych, fundamentów oraz nawierzchni. Usunięte zostają luzy w elementach ruchomych urządzeń oraz przesmarowane dźwignie i łożyska. Konieczna jest również ocena wpływu warunków atmosferycznych na stan techniczny placu zabaw, podczas której poszukuje się śladów rozkładu lub korozji. W przypadku dokonywanych na obiekcie napraw sprawdzeniu podlega również to, czy nie wpłynęły one negatywnie na poziom bezpieczeństwa. Przeglądy wykonujemy od wielu lat dla gmin, przedszkoli, szkół oraz osiedli. Oferujemy przeglądy okresowe, kwartalne i roczne.

 

TransportZapewniamy profesjonalny transport urządzeń zabawowych na miejsce wskazane przez Klienta. Nasi pracownicy dbają o to, aby wszystkie zamówione części i elementy dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie. Każde urządzenie zabawowe jest odpowiednio zabezpieczone, aby się nie przemieszczało podczas przewozu oraz nie uległo uszkodzeniu.

 

MontażWybierając montaż urządzeń przez pracowników firmy Instal-Kran otrzymują Państwo gwarancję, że plac zabaw zostanie wykonany z należytą starannością oraz obowiązującymi normami, ponieważ nasze ekipy montażowe są przeszkolone w zakresie bezpiecznego montażu placów zabaw z zachowaniem norm PN-EN 1176:2009 dotyczących zasad projektowania, produkcji i montażu placów zabaw.

KILKA SŁÓW O NAS


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na polskim rynku już od 1997 roku.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją funkcjonalnych, bezpiecznych i trwałych urządzeń zabawowych. Wszystkie nasze urządzenia zabawowe posiadają certyfikaty na zgodność z obowiązującymi normami PN-EN 1176, co upoważnia firmę do sprzedaży urządzeń nie tylko dla klientów indywidualnych, ale przede wszystkich na publiczne place zabaw takie jak szkoły, przedszkola, żłobki, hotele, parki, skwery itp.

W swojej ofercie posiadamy również takie usługi jak: przeglądy okresowe, kwartalne i roczne oraz naprawy.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalny transport zakupionych urządzeń na wskazane przez nich miejsce wraz z możliwą opcją montażu.

Copyright ⓒ 2022 SUPER PLAC | Created by Activate.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close