O NAS


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na polskim rynku już od 1997 roku. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją funkcjonalnych, bezpiecznych i trwałych urządzeń zabawowych.
Misją, jaka przyświeca naszej działalności jest zachęcanie dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Cel ten możemy realizować poprzez oferowanie nowoczesnych oraz bezpiecznych urządzeń na place zabaw. Od początku istnienia firma Instal-Kran dużą wagę przywiązuje do możliwie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług oraz pełnego profesjonalizmu w obsłudze naszych Klientów.

Najlepszym dowodem na to jest duża ilość wykonywanych inwestycji oraz długi okres gwarancji sięgający nawet do 5 lat. Duże znaczenie dla naszej firmy ma również obsługa posprzedażowa, nie tylko ta w trakcie trwania okresu gwarancyjnego, ale również po tym okresie.
Aby potwierdzić najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi normami dotyczącymi naszych produktów współpracujemy z takimi jednostkami jak CKPZ oraz TÜV Rheinland.

W związku z tym wszystkie nasze urządzenia zabawowe posiadają certyfikaty na zgodność z obowiązującymi normami PN- EN 1176, co upoważnia firmę do sprzedaży urządzeń nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale przede wszystkich na publiczne place zabaw takie jak szkoły, przedszkola, żłobki, hotele, parki, skwery itp.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale poszerzamy ofertę produktów oraz usług.
Systematycznie rozbudowujemy nasz nowoczesny park maszynowy, a pracownicy firmy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez liczne kursy i szkolenia.

W naszej ofercie znajdują się: zestawy metalowe, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki sprężynowe, huśtawki wagowe, karuzele, piaskownice, piramidy linowe, urządzenia sprawnościowe, urządzenia sprawnościowo- zabawowe, gry integracyjne oraz mała architektura w skład której wchodzą: ławki, zestawy rekreacyjne, stoliki piknikowe, tablice informacyjne, wieszaki na ubrania, kosze na śmieci, stojaki na rowery.

KILKA SŁÓW O NAS


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na polskim rynku już od 1997 roku.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją funkcjonalnych, bezpiecznych i trwałych urządzeń zabawowych. Wszystkie nasze urządzenia zabawowe posiadają certyfikaty na zgodność z obowiązującymi normami PN-EN 1176, co upoważnia firmę do sprzedaży urządzeń nie tylko dla klientów indywidualnych, ale przede wszystkich na publiczne place zabaw takie jak szkoły, przedszkola, żłobki, hotele, parki, skwery itp.

W swojej ofercie posiadamy również takie usługi jak: przeglądy okresowe, kwartalne i roczne oraz naprawy.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalny transport zakupionych urządzeń na wskazane przez nich miejsce wraz z możliwą opcją montażu.

Copyright ⓒ 2022 SUPER PLAC | Created by Activate.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close